Trendy wnętrzarskie 2021

person Wysłane przez: So Home list Kategoria: Główna kategoria bloga Dodano: comment Komentarz: 0 favorite Trafienie: 99

Nowe trendy pojawiają się co roku. Już końcem roku słyszymy o nadchodzących trendach kolejnego sezonu. Co więc króluje w 2021 roku? Oto 9 przykładów. Zapraszam!

1. Okrągłe kształty

Zaokrąglone meble, dodatki to totalny hit tego roku. Niemal w każdym magazynie wnętrzarskim dostrzec można obłe kształty, w postaci luster, kanap, sof, czy też mebli. Takie kształty wydają się nam być wygodniejsze oraz bardziej wypoczynkowe. Jeżeli nie posiadacie nic okrągłego w swoim mieszkaniu - to ten czas! 

03cd5e128cf78e8e3ae309bb6a3db712.jpg

2. Łuki

Wykorzystanie półokrągłych ścian w mieszkaniu to kolejny trend tego roku. Wszechobecne łuki, które brylowały za czasów naszych dziadków, znów dostały szansę. Najczęściej możemy je spotkać w mieszkaniach wykończonych w stylu Skandynawkim, czy też minimalistycznym - wyglądają bardzo elegancko. 

3. Antyminimalizm 

Brak minimalizmu w mieszkaniach to kolejny nowy trend. Teraz każdy pokocha przepych w urządzaniu wnętrza. Liczne dodatki, kolory, różnego rodzaju meble - idealne połączenie, ale nie dla każdego. A Tobie się podoba? 

4. Styl Japandi 

Styl Japandi, czyli połączenie minimalizmu z akcentami japońskimi, drewnianymi to nowy zaskakująco świetny trend. Jest to nowa minimalizmu, z nutą orientalną. 

5. Tekstylia, faktury

Tapety, meble z fakturą, materiały strukturalne - następny hit sezonu. 

Dajcie znać, który trend najbardziej przypadł Wam do gustu. 

W tej samej kategorii

Powiązane przez tagi

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło